Bramy garażowe segmentowe

Główne zalety:2001.jpg

otwierają się pionowo w górę, pod strop – połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach - to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwieranie i zamykanie bramy mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie – w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna są dobrze zabezpieczone – wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem – zamek i rygiel

 

Bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami w kasetony.

MAESTROra braz

Bramy MAESTRO dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL. MAESTRO
Kasetony nawiązują do klasyki wyglądu bramy. Bogactwo kolorystyki pozwala na zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z każdym elementem elewacji.

Bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi wąskimi.

MISTRAL

rc braz zblizeniePopularność wąskich przetłoczeń wynika z ich nieprzemijającej prostoty i uniwersalnego wyglądu. Ich forma jest często podkreślana przez zastosowanie dekorów.

Bramy MISTRAL dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

 

 

Bramy garażowe segmentowe z przetłoczeniami poziomymi szerokimi.

PASAT

rg srebrnaPrzetłoczenia poziome szerokie nadają bramie nowoczesny design. Dom zyskuje na estetyce, a utrzymanie bramy w czystości jest proste i nie wymaga wysiłku.

Bramy PASAT dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL.

 

 

Bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń.

SAMU / ZONDA

rg dekorBramy bez przetłoczeń przeznaczone są dla zwolenników prostej formy i doskonale komponują się z elewacją budynków o zdecydowanej linii. Na ich wyjątkowość składa się bogata oferta dekorów z palety RENOLIT pozwalająca dobrać wygląd bramy doistniejących już drzwi, okien i rolet.

Bramy bez przetłoczeń dostępne są w kilkudziesięciu dekorach palety RENOLIT oraz we wszystkich kolorach palety RAL. Ich dodatkowym atutem jest możliwość ozdobienia ich detalami dekoracyjnymi ze stali szlachetnej.

 

 

Bramy garażowe segmentowe z V-profilowaniem

BREVA

BREVA3BREVA to najnowsza kolekcja bram garażowych segmentowych KRISPOL. Wyróżnia ją unikalny wzór przetłoczeń – V-profilowanie, który zapewnia bramom wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma bram BREVA idealnie wpisuje się w najnowsze trendy design i świetnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

 

 

 

 

 

 

Realizacje:

 

Projekt: Tworzenie stron internetowych